Bc. Olga Kolářová  |   4547x  |

Název školy:            Mateřská škola Velké Pavlovice, V sadech 48, příspěvková organizace

Sídlo školy            V Sadech 48, 691 06 Velké Pavlovice

Ředitelka školy:    Bc. Olga Kolářová

Právní forma:            právní subjekt

IČO:                            75020017

Zřizovatel:                    Město Velké Pavlovice, Náměstí 9. května 40

Kapacita:                    120 dětí

Součásti:                    školní jídelna

Pětitřídní mateřská škola je umístěna ve dvoupodlažní budově otevřené v roce 1979. V přízemí má sklady, kotelnu a kuchyni, která zajišťuje stravování dětí a zaměstnanců mateřské školy. Budova s rozsáhlou terasou se nachází v klidné části města uprostřed rozlehlé zahrady. Zahrada mateřské školy je vybavena novými herními prvky a brouzdalištěm. V dalších letech je naší prioritou také obnova stávající zeleně.

V roce 2008 byla provedena výměna oken v celé budově. V roce 2011 byla budova zateplena a dostala novou fasádu. Také byla opravena rovná střecha a spojovací terasa a tím se zamezilo zatékání.

Ve škole pracuje 20 zaměstnanců. Veškeré jejich snažení směřuje k tomu, aby zde byly děti maximálně šťastné a spokojené. Velkou péči věnujeme také spolupráci s rodiči, jejich informovanosti, poskytování poradenství a společným akcím. Tradicí je dlouholetá spolupráce se Základní školou Velké Pavlovice a Základní uměleckou školou Velké Pavlovice, knihovnou a Ekocentrem Trkmanka. Chceme, aby naše mateřská škola byla komunitním místem, kde se budou setkávat děti, rodiče, občané našeho města.

INFORMACE O TELEFONNÍM SPOJENÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Po volbě stávajího telefonního čísla 519 428 627 vyčkejte na úvodní hlasové ohlášení. Po jeho skončení můžete volit přímo dvoumístné číslo vnitřní linky jednotlivých tříd a kanceláří. Pokud nebudete volit žádné dvoučíslí, dovoláte se automaticky do kuchyně MŠ.

DVOUMÍSTNÁ ČÍSLA VNITŘNÍCH LINEK

vedoucí ŠJ: 21